T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

eTwinning KAYSERİ İl Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Yayın Tarihi : 5.2.2021

İl Müdürlüğümüzün destekleriyle eTwinning KAYSERİ olarak 25_29 Ocak tarihleri arasında "SESSİZ CANLARA CAN OLAN SEVGİLİ ÇOCUKLAR" konulu etkinlikte Anaokulu, İlkokul  ve Ortaokul kategorilerinde  birinci olan öğrenciler öğretmenleri, Okul Yöneticileri ve velileri ile birlikte İl Müdürümüz Mustafa Şahin'i ziyaret ettiler.

Ziyaretlerinde eTwinning KAYSERİ temsilcileri "Her hafta çocuklarımızı ve öğretmenlerimizi aktif olarak dâhil ettiğimiz etkinlikler planlıyoruz. Amacımız soğuk kış gününde hayvan dostlarımıza evimizde bulunan artık malzemeler ile bir yuva yapmaktı. Duyurularımızı yaptık ve sonrasında hem velilerimizin hem eğitimcilerimizin, hem de minik yüreklerin etkinliğimizi ne kadar önemsediklerini, İl genelinde yapılan katılım ile görmüş olduk. Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Lise kademelerinden gelen katılımları tek tek belirlediğimiz kriterlere göre değerlendirerek, oy çoğunluğunu alan her kategoriden 3er çalışmayı anket haline getirerek eTwinning KAYSERI grubunun değerlendirmesine sunduk. Anket sonucumuza göre her kademeden seçilen birincilerimizi ilan ettik. Bugün desteklerinizden dolayı teşekkür için buradayız." İfadelerini kullandılar.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Şahin, "çocuklarımıza farkındalık adına bir katkımız olduysa ne mutlu bize. Bu konuda yapmış oldukları çalışmalardan dolayı başarı sağlayan çocuklarımızı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Biz kurum olarak yapacağınız her türlü projeye katkı sağlamaya hazırız." dedi. Çocuklarla ve velilerle bir müddet sohbet eden Şahin, projeleri ile başarı sağlayan çocuklara hediyeler verdi.