T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Bilgilendirme Toplantıları Devam Ediyor

Yayın Tarihi : 19.11.2021

Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar ve Ekonomik Altyapı yatırımlarının Desteklenmesi Hakkında Tebliğ ile ilgili, ilçelerimizde bilgilendirme amacıyla gerçekleştirilen toplantılar devam ediyor.

Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Mesut ERER, STK temsilcileri İl Proje Yürütme Birimi çalışanlarının da katıldığı toplantılar üreticilerimizin yoğun ilgisiyle karşılanıyor.

İlimiz genelinde Kırsal Kalkınma Yatırımları için yapılacak destekleme başvurularının önceki yıllara oranla daha fazla olmasının beklendiği 2021-2022 başvuru döneminde, yatırım yapmayı planlayan üreticilerimizin müdürlüğümüz ile istişare halinde olmalarının başvuru sırasında karşılaşılacak olan sorunları çözmede kolaylıklar sağlayacaktır.

İlimizde her yatırımcıya ulaşmak amacıyla yapılan bilgilendirme toplantılarında Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğünde görevli İl Proje Yürütme Birimi personelleri tarafından bilgilendirme sunumu yapılıyor. Sunumun ardından karşılıklı soru cevap bölümüyle program sona eriyor.